Menu Uživatel

O firmě

Firma Nářadíprovás.cz  je více než desetiletým specialistou na prodej kvalitního ručního a elektrického nářadí. Naši specializovaní technici pravidelně absolvují školení a významně se tak podílejí na řešení specifických požadavků Vás zákazníků. Nebojte se tak oslovit profesionály při řešení poptávky na našem e-shopu online.

Váš prodejce, Váš tým NářadíproVás.cz
 

Ruční nářadí

Nabízíme široký výběr nářadí a pomůcek pro domácí kutily i opravdové profesionály. V našem sortimentu najdete mj. ruční nářadí Makita,Bosch i značkovací sprej.

Dodáváme elektrické ruční nářadí a aku nářadí - to vše pro profesionální použití. Z našich produktů v kategorii "el. ruční nářadí" si však vybere každý - v naší nabídce naleznete nářadí pro rekonstrukce, opravy, stavby, dílny, stavitele i truhláře. Mezi el. ruční nářadí z naší nabídky patří vrtačky, kladiva, úhlové brusky, vysavače, aku šroubováky, vapky a další nářadí značek Bosch, Makita, Narex atd.
 

Nářadí Makita

V našem sortimentu naleznete profesionální ruční nářadí Makita. Na výběr máte z desítek typů profi nářadí Makita. Mezi nářadí Makita patří elektrické, akumulátorové, benzínové a vzduchové nářadí. Všechny typy nářadí Makita jsou zhotoveny ve špičkové kvalitě. Hledáte nářadí pro profesionály? Pak je nářadí Makita tou pravou volbou pro Vás.
 

Nářadí Narex

Společnost Narex s.r.o. patří mezi přední dodavatele elektrického ručního elektronářadí. Je součástí silného seskupení značek, zastřešených organizací TTS Tooltechnic Systems AG & Co., která sídlí ve Wendlingenu v SRN a pyšní se úspěšnou osmdesátiletou historií. Obdobně i značka NAREX má dlouhou tradici, která začala před 70 lety výrobou elektromotorů a elektronářadí.

 

Nářadí Bosch

Elektrické nářadí Bosch je světovou jedničkou na trhu přenosného elektrického nářadí a příslušenství. Se značkami jako jsou Bosch, Skil a Dremel se divize zaměřuje na představy zákazníka a vysokou schopnost inovovat své produkty. Jádrem úspěchu je síla a rychlost inovací: Bosch uvádí na trh více než 100 nových modelů elektrického nářadí každý rok.Kvalitní a výkonné nářadí značky Bosch může být i Vaší oblíbenou značkou a skvělou volbou pro usnadnění Vaší práce.


Nevíte si rady? Potřebujete poradit? 
Neváhejte nás kontaktovat na telefoním čísle
(+420) 775 775 040

Odebírejte naše newslettery

Zaregistrujte se k odběru novinek a informací
o akcích, slevách a novinkách.