Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
847 hodnocení
5
825x
4
16x
3
4x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Dobré ceny
+ Rychlé zaslání, dobré ceny a dobrá komunikace.
Jedná se o spolehlivý obchod. Doporučuji.
+ všechno v pořádku
+ cena
+ rychlost
nelze platit kartou
+ Rychlost vyrizeni.
+ Dalsi zbozi dohlaseno telefonicky a ihned potvrzeno.
Zatím spokojenost.
byla jsem nadšena. Poněkud jsem "zvrzla" objednávku, zavolali mi a opravili ji. Tím mi ušetřili dost peněz. Tuto ochotu kvituji opravdu s povděkem.
+ superrychlé doručení
+ nízká cena
+ rychlost dodání
+ cena
+ komunikace obchodu, k problémům se stavili konstruktivně čelem
+ odstoupení od kupní smlouvy proběhlo v pořádku, velká vstřícnost ohledně zpětné dopravy od obchodu kvůli nadměrné váze/rozměrům
+ ochota personálu obchodu doplnit informace o výrobku
+ vrácení peněz zpět ještě v den doručení balíku přepravcem
- prodejna je v mém případě daleko pro řešení problémů či dopravě objemnějších zásilek, obchod ale problémy řeší je i přes telefon/mail velmi ochotně a věcně
- rozbalení krabice kvůli štítku zboží - spíš padá na hlavu distributora, aby krabice měly štítek a mohly zůstat originál zabalené až k zákazníkovi
Zboží dorazilo hned a originál zabalené, jedna strana krabice rozlepena kvůli zjištění čísla výrobku DeWALT DWS-QS č. 71281. Tento výrobek, zřejmě vinou distributora v ČR, jelikož i v jiném obchodě vypadal obdobně, neměl kvalitně zpracované sváry. Zřejmě jde o běžnou výrobní vadu. Můj kus ovšem navíc neměl funkční XPS lampu, proto jsem od smlouvy odstoupil ve 14 denní lhůtě. Balík mi bohužel kvůli vysoké váze nechtěla přijmout Česká Pošta, obchod zařídil ochotně odvoz balíku pomocí svozu DPD. I když jsem výrobek vrátil, takto si představuji, že internetový obchod má fungovat.
+ Rychlé doručení a skvělý zákaznický přístup.
+ Reklamace bez problémů. Zlomila se mi osa kol u sekačky, jakmile jsem to napsal obchodu, hned mi volal pán, že ma 2 řešení. Buď jim poslat sekačkua oni to odešlou výrobci k opravě nebo mi pošlou nahradní díl. Zvolil jsem díl a ještě ten den to odeslali a druhý den jsem ho měl doma. Bez jakýchkoli řečí.
+ Zeptal jsem se na strunovky, čekal jsemže mi doporučí alespoň středně drahou, ale byl jsem velmi mile překvapen. Zeptali se mě, jak to budu využívat, a doporučili mi dokonce nejlevnější variantu s tím, že pro mé účely bude naprosto dostatečná.
- Nevýhodu obchodu nevidím žádnou. Reklamace, kterou jsem řešil neb,la kvůli prodejci, ale kvůli výrobci.
Skvělý obchod se super přístupem.
+ Rychlost, spolehlivost
+ Standartní obchod
- 00
+ Dobré ceny
+ Rychlé dodání
+ Zboží přišlo hned druhý den
+ Rychlost, spolehlivost
+ Spokojenost
+ rychlost a spolehlivost
Dobré , rychlé jednání, příznivá cena
+ dobrá cena, komunikace, rychlost dodání
+ nízká cena
+ rychlost dodání