Menu Uživatel

Dewalt
ZÁRUČNÍ POLITIKA DEWALT
ZÁRUKA V TRVÁNÍ 1 ROKU NA ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ DEWALT PRO EVROPU
Společnost DEWALT je přesvědčena o kvalitě svých výrobků a nabízí mimořádnou záruku pro profesionální uživatele tohoto nářadí. Tato záruka je nabízena ve prospěch zákazníka a žádným způsobem neovlivní jeho smluvní práva jako profesionálního uživatele nebo zákonná záruční práva jako soukromého neprofesionálního uživatele. Tato záruka je platná ve všech členských státech EU a evropské zóny volného obchodu EFTA.

Dojde-li u vašeho výrobku do 12 měsíců od data jeho zakoupení k závadě, která bude způsobena vadou materiálu nebo výrobní vadou, v souladu s podmínkami záruky na elektrická nářadí DEWALT pro Evropu, které jsou k dispozici v nejbližším zastoupení společnosti DEWALT, u autorizovaných prodejců nebo na internetové adrese www.2helpU.com, může společnost DEWALT bezplatně vyměnit všechny vadné díly, nebo může dle vlastního uvážení zdarma vyměnit celý výrobek.

Společnost DEWALT si vyhrazuje právo zamítnout jakoukoli reklamaci v rámci této záruky, která podle názoru technika autorizovaného servisu není v souladu s uvedenými záručními podmínkami společnosti DEWALT pro Evropu.

Požadujete-li provedení opravy v rámci reklamace, kontaktujte nejbližšího prodejce nebo v katalogu DEWALT vyhledejte nejbližší autorizovaný servis DEWALT nebo kontaktujte prodejce DEWALT na adrese, která je uvedena v návodu k obsluze.

Seznam autorizovaných servisů DEWALT a podrobnosti o poprodejním servisu naleznete také na internetové adrese: www.2helpU.com.


ZÁRUKA V TRVÁNÍ 3 ROKŮ NA ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ DEWALT PRO EVROPU
Záruka na elektrické nářadí DEWALT pro Evropu týkající se vašeho výrobku může být od data jeho zakoupení prodloužena z 1 roku na 3 roky v souladu s následujícími podmínkami.

1. Registrace

Výrobek je zaregistrován původním uživatelem výrobku DEWALT do 4 týdnů po jeho zakoupení na adrese www.DEWALT.cz/3. (Jsou vyžadovány kontaktní údaje uživatele výrobku DEWALT, katalogové číslo nářadí, výrobní číslo a datový kód.)

Sady skládající se z řady nářadí jsou z registrace vyloučeny, jednotlivé nářadí ze sad musí být registrováno samostatně.

2. Základní podmínky

2.1 Záruka v trvání 3 roků na elektrická nářadí DEWALT pro Evropu je k dispozici původním uživatelům výrobků DEWALT, které byly zakoupeny u autorizovaných prodejců DEWALT v Evropě pro použití v jejich řemeslnické nebo profesní činnosti. Tato záruka na elektrická nářadí DEWALT pro Evropu není k dispozici osobám, které zakupují výrobky DEWALT pro účely dalšího prodeje nebo pronájmu.

2.2 Tato záruka není převoditelná. Je k dispozici pouze původním uživatelům výrobků DEWALT, kteří zakoupili a zaregistrovali tento výrobek podle výše uvedených pokynů.

2.3 Mimo záruční podmínky, které jsou popisovány v tomto dokumentu, platí také záruční podmínky uvedené v záruce na elektrická nářadí DEWALT pro Evropu.

2.4 Oprava nebo výměna výrobku provedená v rámci této záruky neprodlužuje nebo neobnovuje dobu trvání této záruky. Záruka v trvání 3 roků je zahájena datem zakoupení výrobku a je ukončena po uplynutí 36 měsíců.

2.5 Provedením registrace výrobku DEWALT v rámci záruky v trvání 3 roků na elektrické nářadí DEWALT pro Evropu, uživatel přijímá výše uvedené podmínky a také to, že se na tento výrobek nevztahuje záruka DEWALT 30-1-1 (vrácení do 30 dnů bez rizika/1 rok kompletní záruka/1 rok servis zdarma) od 1. 1. 2016.

3. Výrobky vyloučené ze záruky v trvání 3 roků na elektrické nářadí DEWALT pro Evropu.

Kromě výrobků vyloučených ze záruky na elektrická nářadí DEWALT pro Evropu uvedených v části 3, jsou z této záruky vyloučeny také následující výrobky značky DEWALT.

Montážní upevňovací nářadí, například vzduchové nastřelovací pistole, rázová nářadí používající prachové náplně.

Baterie a nabíječky. Zrekonstruované nebo repasované výrobky označené doplňkovou značkou – „Zrekonstruováno ve výrobním závodě“ nebo značkou „Q“.

Kompresory a generátory.

4. Vytvoření reklamace v rámci záruky

4.1 Chcete-li vytvořit záruční reklamaci, kontaktujte vašeho prodejce nebo najděte adresu nejbližšího autorizovaného servisu DEWALT na adrese www.2helpU.com.

4.2 Nářadí DEWALT musí být předáno prodejci nebo zástupci autorizovaného servisu DEWALT kompletní se všemi díly, s originálním dokladem o zakoupení a s platným certifikátem DEWALT na záruku v trvání 3 let.

4.3 Společnost DEWALT si vyhrazuje právo zamítnout jakoukoli reklamaci v rámci této záruky, která podle názoru technika autorizovaného servisu není způsobena vadou materiálu nebo výrobní vadou nebo která není v souladu s uvedenými záručními podmínkami pro elektrické nářadí DEWALT pro Evropu.

5. Změny záručních podmínek

5.1 Společnost DEWALT si vyhrazuje právo přezkoumat a změnit svou záruční politiku, lhůty a způsobilost výrobku bez předchozího upozornění tak, jak bude považovat za vhodné.

5.2 Aktuálně platné záruční podmínky týkající se elektrického nářadí DEWALT pro Evropu jsou k dispozici na internetové adrese www.2helpU.com, u autorizovaného prodejce DEWALT nebo v zastupitelské kanceláři DEWALT.

DeWALT DCB115 nabíječka XR Li-Ion baterie 10,8-18V ORIGINÁL

590,– 488,– bez DPH
Detail

DeWALT DT70728 - 19dílná sada vrtáků do kovu Black&Gold

700,– 579,– bez DPH
Detail

DeWALT DE0881T

1 157,– 956,– bez DPH
Detail

DeWALT D26411-QS Horkovzdušná pistole

1 405,– 1 161,– bez DPH
Detail

DeWALT DCB184 18V 5,0Ah Li-Ion

1 470,– 1 215,– bez DPH
Detail

DeWALT DT2974

1 475,– 1 219,– bez DPH
Detail

DeWALT DT2975

1 475,– 1 219,– bez DPH
Detail

DeWALT DT70620 nůžky na plech a nástavec na rázové utahováky

1 587,– 1 312,– bez DPH
Detail

DeWALT DT2964 pilový list

1 720,– 1 421,– bez DPH
Detail
DÁREK
DeWALT DCL043 Aku svítilna 18V XR bez aku

DeWALT DCL043 Aku svítilna 18V XR bez aku

1 883,– 1 556,– bez DPH
Detail

DeWALT DWE6423 exentrická bruska

2 001,– 1 654,– bez DPH
Detail

DeWALT D26414-QS Horkovzdušná pistole

2 035,– 1 682,– bez DPH
Detail

Nevíte si rady? Potřebujete poradit? 
Neváhejte nás kontaktovat na telefoním čísle
(+420) 775 775 040

Odebírejte naše newslettery

Zaregistrujte se k odběru novinek a informací
o akcích, slevách a novinkách.