Menu Uživatel
Omlouváme se, zboží bylo staženo z prodeje.

Benzina karta v hodnotě 200,-Kč

Dárek,–
Dotaz na produkt
Kód: benzina 200
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Benzina

Popis produktu

Benzina karta v hodnotě 200,-Kč

Grand karta je na jednorázové použití, lze jí hradit PHM, směsi do ostřikovačů, provozní kapaliny, motorové oleje, převodové oleje, ostatní oleje, maziva, mapy a dálniční známky. Jedná se o standardní směsi a kapaliny.

Hodnota nakoupeného zboží může přesáhnout hodnotu karty, je pak potřeba doplatit jiným způsobem.

V případě nákupu nižším než je hodnota karty, se rozdíl nevyplácí.

Použití GRAND KARET  na čerpacích stanicích BENZINA, s.r.o.
Předmětem této informace je vyjádření praktického jednorázového použití GK při jejich akceptaci v síti čerpacích stanic BENZINA, s.r.o.:
1. GK s přesně specifikovaným designem jsou akceptovány na všech čerpacích stanicích BENZINA,s.r.o.v době platnosti karty, to je do posledního dne měsíce daného roku uvedeného na kartě v pravém dolním rohu ve formě MM/RRRR (měsíc, rok)

2. Použité GK budou od klientů po akceptaci odebrány obsluhou čerpací stanice.

3. Nedočerpání vyznačené nominální hodnoty GK jejim držitelem  je věcí držitele a z jeho strany nelze na čerpací stanici požadovat vyrovnání vzniklého rozdílu jiným způsobem (např. hotovostí)

4. Přečerpání vyznačené nominální hodnoty GK jejím držitelem bude řešeno čerpací stanicí vystavením účtenky odpovídající vyznačené nominální hodnotě karty a účtenky převyšující vyznačenou nominální hodnotu. Částka převyšující vyznačenou nominální hodnotu pak bude muset být předkladatelem karty uhrazena jiným způsobem (hotovostí, jinou platební kartou akceptovanou na dané čerpací stanici).

5. Účtenka v podobě daňového dokladu bude vydávána ke každému nákupu realizovanému prostřednictvím GK.

6. Ztráta GK může být držitelem GK nahlášena do BENZINA, s.r.o., a to jen v případě znalosti čísla karty, osobně nebo telefonicky s následným písemným potvrzením, faxem, poštou či emailem na karty@benzina.cz:
    a) v pracovních dnech od 8:00-16:00 hod. na pracovišti referátu platebních karet BENZINA, s.r.o. na tel.: 284012383, 220874069, fax: 284012385
    b) v mimopracovní době t.j. v pracovních dnech (před 8:00hod. a po 16:00 hod) a o sobotách, nedělích a svátcích na tel 844323966 nebo na email service@support.unicodesys.cz

Následné písemné potvrzení nahlášené ztráty chrání klienta před neoprávněným použitím karty po uplynutí 24 hod. od doručení takového ohlašení.

Nevíte si rady? Potřebujete poradit? 
Neváhejte nás kontaktovat na telefoním čísle
(+420) 775 775 040

Odebírejte naše newslettery

Zaregistrujte se k odběru novinek a informací
o akcích, slevách a novinkách.

Dotaz na produkt

Informace o produktu bude přidána automaticky